понеділок, 24 лютого 2025 р.

Третя річниця повномасштабного вторгнення

 24 лютого 2025 року в історичному музеї Кам’янського ліцею №1 проведений тематичний захід присвячений 3-й річниці повномасштабного вторгнення та випускникам закладу, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Зі словами вдячності та глибокої пошани до рідних загиблих звернулися завідувачка музею Поліщук М.В. та директор Кам’янського державного історично-культурного заповідника Таран Г.М. Вічна пам'ять і слава всім воїнам, які віддали свої життя за Україну. Завдяки їм ми продовжуємо жити, а наша країна зберігає незалежність.

Щемкі розповіді Корнюк І.В. та Волчанкової Т.М. про життєвий і бойовий шлях мужніх захисників нікого з присутніх не залишили байдужими. Пам'ять, біль, сльози... Дякуємо рідним за надані в історичний музей особисті речі захисників

Наш заклад ніколи не забуде подвиг Героїв! На їх прикладі виховуватиметься не одне покоління випускників, їх подвиг навічно житиме в наших серцях. Слава ЗСУ! Нехай Господь Бог допоможе рідним пережити гіркий біль непоправної втрати.

























вівторок, 11 лютого 2025 р.

Обласний тренінг для краєзнавців "Конференція без страху"

 10 лютого 2025 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді ім. Павла Наконечного Черкаської обласної ради» відбувся перший обласний тренінг - "Конференція без страху'' для юних учасників всеукраїнських та обласних краєзнавчих заходів і їх керівників.

Участь в заході взяли 23 учасники з міст: Кам'янка, Сміла, Тальне та Черкаси, а також сіл: Вершаці та Зеленьки.Представниками Кам'янського ліцею №1 були юні краєзнавці Орлик Софія, Касян Поліна, Сіра Софія, Чинківська Злата та Чинківський Назар (керівник: завідувачка історичного музею закладу Поліщук М.В.)
Керівники:
✅обговорювали критерії та напрямки краєзнавчо-пошукових досліджень;
✅проходили краєзнавчу вікторину;
✅взяли участь арттерапевтичному тренінгу ''Моя ресурсна зима''.

Юні дослідники:
✅говорили про те, як не боятися публічного виступу;
✅практикували скрайбінг, як спосіб схематичного зображення інформації;
✅працювали в групах та презентували результати своєї роботи;
✅вчилися працювати з фотоматеріалами при дослідженні будь-якої краєзнавчої теми.

Сподіваємось, що нові знання і нові знайомства додадуть впевненості, полегшать будь-яку презентацію своєї роботи на різних краєзнавчо-дослідницьких заходах.